Oszuści!
Typowy scam i firma widno. Na początku stycznia 2026 złożyłam zamówienie na ich stronie internetowej. Ponieważ mimo obietnicy dostawy w ciągu 1-2 dni, nie otrzymałam towaru w ciągu następnego tygodnia, a sklep nie reagował na żadną formę kontaktu (nie odpowiadał na telefony, maile), drogą emailową anulowałam zamówienie i poprosiłam o zwrot pieniędzy na konto pod groźbą przekazania sprawy do Rzecznika Spraw Konsumenta.
Widać to zadziałało, bo w końcu otrzymałam od Centrum Cery odpowiedz, w którym sklep poinformował mnie o anulowaniu zamówienia i zapewniał, że pieniądze znajdą się na moim koncie w ciągu następnych 10 dni.
Po 12 dniach roboczych pieniędzy na koncie nie było. Znowu napisałam maila i poinformowałam sklep, że nie otrzymałam pieniędzy i że zgodnie z prawem sklep ma obowiązek zwrócić pieniądze w ciągu 14 dni. Wyznaczyłam ostateczną datę do zwrotu pieniędzy. Tym razem sklep odpowiedział tego samego dnia i zapewnił mnie, że pieniądze zostaną przetworzone niezwłocznie i jak najszybciej trafią na moje konto. Niestety, nie trafiły do dziś. A sklepowy bot (bo ogólnikowy i szablonowy styl maili wskazuje na bota) dalej przeprasza i zapewnia, że niezwłocznie i jak najszybciej dostanę pieniądze.
Sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Konsumenta.
PS
Z pomocą RPK stał się mały cud i pieniądze natychmiast znalazły się na koncie.

Antwoord van Centrumcery



